SURASKITE GERIAUSIUS RULONINĖS VEJOS KLOJĖJUS

Galioja nuo: 2020 m. balandžio 6 d.

EasyGreen yra SIA „Galantus” priklausantis, užsienyje ir Latvijoje registruotas prekių ženklas. Su EasyGreen ženklu SIA „Galantus” dirba ruloninės vejos gamybos ir sporto vejų įrengimo srityse.

SIA „Galantus” (Reg. Nr.: 41203011879) valdo www.easygreen.lt interneto svetainę.

Todėl laikotarpiu, kai naudojatės mūsų Paslaugomis, informuojame apie Jūsų asmens duomenų rinkimo, naudojimo ir viešinimo politiką.
Naudojame Jūsų duomenis, kad suteiktumėme Jums Paslaugą, taip pat kad ją patobulintumėme. Naudodamasis mūsų Paslauga, duodate mums sutikimą rinkti ir naudoti Jūsų duomenis pagal šios politikos gaires.

DUOMENŲ RINKIMAS IR PANAUDOJIMAS

Renkame įvairią informaciją, kad teiktumėme ir tobulintumėme savo Paslaugą.

KAUPIAMŲ DUOMENŲ RŪŠYS

ASMENS DUOMENYS

Jei naudojatės mūsų Paslaugomis, galime Jūsų paklausti tam tikros asmeninio pobūdžio Jus identifikuojančios informacijos, kurią galime panaudoti, norėdami susisiekti su Jumis arba identifikuoti Jus („Asmens duomenys“). Asmeninė, identifikuojanti informacija gali būti ši, tačiau ji nebūtinai yra išsami:

 • Jūsų el. pašto adresas;
 • Jūsų vardas ir pavardė;
 • Jūsų telefono numeris;
 • Jūsų adresas, miestas/kaimas, seniūnija, pašto indeksas;
 • Slapukai ir naudojimo duomenys.

Naudojimo Duomenys

Mes galime rinkti informaciją apie tai, koks yra požiūris į Paslaugą ir kaip ja naudojamasi („Naudojimo duomenys“). Naudojimo duomenims priklauso ir tokia informacija kaip Jūsų kompiuterio IP adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos interneto svetainės, kurias naudojate, Jūsų apsilankymo laikas ir data, kiek laiko šiuose puslapiuose praleidžiate, unikalūs kompiuterinės aparatūros identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

Slapukai

Mūsų Paslaugos interneto puslapiai naudoja slapukus, kad stebėtume mūsų Paslaugos naudojimo aktyvumą ir išsaugotume tam tikrą informaciją.
Slapukai yra nedidelės apimties failai, kuriuose gali būti anoniminių unikalių identifikatorių. Slapukai siunčiami į Jūsų naršyklę iš interneto puslapio, jie išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Jie naudojami tobulinant Paslaugą.

Jūs galite savo naršyklėje atsisakyti slapukų arba informuoti Jus tada, kai slapukai yra siūlomi. Tuo atveju, jei Jūs atsisakote priimti slapukus, gali atsitikti taip, kad tam tikros dalies mūsų Paslaugų nebus įmanoma naudoti.

Mūsų slapukų naudojimo pavyzdžiai:
 • Apsilankymo slapukai. Operuodami mūsų Paslauga, apsilankymo slapukus naudojame kiekvieną kartą, kai lankotės interneto puslapyje.
 • Funkciniai slapukai. Naudojame juos, kad atsimintumėme jūsų pageidavimus ir įvairius nustatymus.
 • Saugumo slapukai. Kad įgyvendintume su saugumu susijusius tikslus, naudojame saugumo slapukus.

Duomenų naudojimas

SIA „Galantus“ sukauptus duomenis naudoja įvairiems tikslams:

 • Paslaugos teikimas ir administravimas;
 • Jūsų informavimas apie mūsų Paslaugos pakeitimus;
 • Interaktyvių mūsų Paslaugos dalių naudojimas, jei Jūs tai pasirinkote;
 • Naudotojų palaikymas;
 • Informacijos analizė, kad tobulintume mūsų Paslaugą;
 • Paslaugos naudojimo monitoringas;
 • Techninių problemų atskleidimas, prognozavimas ir kelio joms užkirtimas.

Duomenų siuntimas

Galime Jūsų duomenis, taip pat ir asmeninius, persiųsti ir saugoti kompiuteriuose, kurie yra ne jūsų gyvenamojoje vietoje/mieste/savivaldybėje/valstybėje ar kitame geografiniame vienete, kuriame duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo įstatymų jūsų buvimo vietoje.

Jei esate ne Latvijos Respublikoje ir nutariate mums išsiųsti savo informaciją, prašome turėti galvoje, kad mes duomenis, taip pat ir jūsų asmeninius, siunčiame į Latviją ir juos apdorojame Latvijoje.

Pasirinkimo varnelės pažymėjimas kartu su Jūsų informacijos išsiuntimu mums reiškia, kad jūs pritariate mūsų privatumo politikai, taip pat sutinkate su duomenų išsaugojimu, panaudojimu ir persiuntimu.

SIA „Galantus“ vadovaujasi visais protingumo kriterijais, tokiu būdu užtikrindama, kad Jūsų duomenys apsaugoti, jie išsaugomi ir naudojami vadovaujantis šia privatumo politika, Jūsų asmeniniai duomenys nėra persiunčiami įmonei arba valstybei, kurioje duomenų, taip pat ir asmeninių, apsauga nėra pakankamai kontroliuojama.

Duomenų viešinimas

Reikalavimai, išplaukiantys iš įstatymo SIA „Galantus“ gali paviešinti Jūsų asmeninius duomenis, jei tokia būtinybė iškyla siekiant:

 • Laikytis įstatymais numatytų reikalavimų;
 • Saugoti SIA „Galantus“ nuosavybę ir teises;
 • Užkirsti kelią arba ištirti su Paslauga susijusį galimą neteisėtą piktnaudžiavimą;
 • Apsaugoti Paslaugų naudotojų asmenis;
 • Apsaugoti SIA „Galantus“ nuo atsakomybės, nuostolių ir kitų asmenų.

Duomenų saugumas

Jūsų duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau turėkite galvoje, kad joks internete naudojamas siuntimo arba elektroninio išsaugojimo metodas nėra 100% saugus. Nors mūsų tikslas yra naudoti visuotinai pripažįstamus metodus ir taip apsaugoti Jūsų asmens duomenis, mes negalime garantuoti jų absoliutaus saugumo.

Paslaugos teikėjai

Mes galime naudoti trečiuosius asmenis ir privačius asmenis („Paslaugos teikėjus“), kad mūsų vardu suteiktų Paslaugą, kad teiktų su Paslauga susijusias paslaugas arba kad gautų pagalbą analizuojant tai, kaip mūsų Paslauga yra naudojama.
Tokie tretieji asmenys turi prieigą prie Jūsų asmeninės informacijos tik todėl, kad mūsų vardu galėtų atlikti paminėtas užduotis, tačiau jie įsipareigoja jokiais atvejais šių duomenų neviešinti.

Kitų interneto puslapių nuorodos

Mūsų Paslauga gali apimtis ir nuorodas į kitus interneto puslapius, kurių mes netvarkome. Jei Jūs paspausite tokią nuorodą, Jūs įeisite į šį interneto puslapį. Rekomenduojame Jums susipažinti su interneto puslapio, kuriame norite apsilankyti, privatumo politika.

Mes nekontroliuojame, taip pat neprisiimame atsakomybės už tokius trečiųjų asmenų interneto puslapius, privatumo politiką arba praktiką, veiklą ir paslaugas.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga nėra skirta jaunesniems kaip 18 metų asmenims („Vaikams“).

Patys nežinodami, mes nekaupiame asmeninės identifikacinės informacijos apie jaunesnius nei 18 metų amžiaus asmenis. Tuo atveju, jei esate asmens tėvas/motina arba globėjas, arba rūpintojas, ir žinote, kad Jūsų Vaikai mums išsiuntė asmens duomenis, susisiekite su mumis. Tuo atveju, jei patys suprasime, kad gavome Vaiko siųstus asmens duomenis be tėvų sutikimo, padarysime visą, kad šią informaciją iš savo serverių ištrintume.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartais mes galime pakeisti mūsų privatumo politiką. Būtinai Jums pranešime, kai paskelbsime naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Tuo atveju, jei į mūsų privatumo politiką įtraukiamas esminis pakeitimas, prieš jam įsigaliojant nusiųsime Jums informaciją el. paštu, taip pat pakeisime privatumo politikos įsigaliojimo datą.

Rekomenduojame Jums periodiškai susipažinti su šia privatumo politika, kad sektumėte keitimus. Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja po jų paskelbimo šiame puslapyje.

KONTAKTAI

Tuo atveju, jei turite klausimų apie privatumo politiką, susisiekite su mumis el. paštu: info@easygreen.lt

Pieteikties apmācībām

Paldies, EasyGreen pārstāvis vistuvākajā laikā ar Jums sazināsies par turpmāko sadarbību!

Neužpildyti visi laukeliai

SUSISIEKITE SU MUMIS

Uzzini vairāk par paklājzālienu, tā ieklāšanu un izmaksām

PUIKU, KAD PARAŠĖTE!

EasyGreen atstovai su Jumis susisieks per vieną darbo dieną.

Neužpildyti visi laukeliai

Saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Piesakies zāliena kopšanas padomiem

Piesakies zāliena kopšanas padomiem un saņem 5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!Pieteikšanās veiksmīga!

Pārbaudi savu e-pastu, lai uzzinātu kā izmantot 
5% atlaidi paklājzāliena pirkumam!

Neužpildyti visi laukeliai